Wybierz interesujący Cię dział:

Ortodoncja

"Masz tylko jedną krótką chwilę, by zrobić pierwsze dobre wrażenie. Piękny uśmiech jest tu bezcennym narzędziem."

Szanowni Państwo,

 

Dążenie do osiągnięcia sukcesu jest dziś znakiem czasów. Wszyscy pragniemy sukcesów zarówno w życiu osobistym ,jak i zawodowym. Bez uśmiechu  osiągniecie tego celu staje się wręcz niemożliwe. Nieliczni dostali to Coś od natury. Pozostałych zapraszamy do Dental Point.
 

Zamki kosmetyczne

 
Czym zajmuje się ortodoncja?


Ta dynamicznie rozwijająca się dziedzina stomatologii zajmuje się leczeniem nieprawidłowości zębowych i wad zgryzu. Większosc wad zgryzu(ok. 80%) ma charakter nabyty i kształtuje się w ciagu pierwszych lat zycia, dlatego tak wazna jest profilaktyka ortodontyczna (eliminacja smoczka, ssania kciuka itd.).Czasem do wyleczenia wystarczą tylko regularne ćwiczenia przełykania i ćwiczenia wzmacniające mięsnie warg i policzków według zaleceń specjalisty ortodonty z Dental Point. W bardziej skomplikowanych przypadkach proponujemy Państwu leczenie aparatami ruchomymi i stałymi.
 

        

Kolorowe ortodontyczne aparaty ruchome


Drodzy Pacjenci,
 
Na leczenie nigdy nie jest za późno. Leczymy Pacjentów ortodontycznych w każdym wieku. Oczywiście największy odsetek Pacjentów stanowią dzieci i młodzież (bo rodzice o sobie myślą na końcu), ale obecnie intensywność życia zawodowego wymusza wręcz podjęcie leczenia ortodontycznego u osób dorosłych , a nawet dojrzałych.

Czy warto ??

A czy chcemy przedłużyć sobie młodzieńczy wygląd, uniknąć niepotrzebnych zmarszczek, błyszczeć pięknym uśmiechem, emanować pewnością siebie, poprawić wygląd i znacząco podnieść swoją atrakcyjność????  

Te powody są najważniejsze dla większości pacjentów, a inne?
 
Wady zgryzu prowadzą do dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, co może objawiać się asymetrią rysów twarzy, bólami okolic ssz, trzaskami w stawach i bólem przy otwieraniu ust,  uporczywymi i trudnymi etiologicznie do diagnostyki bólami głowy i kręgosłupa szyjnego. Wady zgryzu mogą też powodować poważne wady wymowy np. seplenienie  Leczenie ortodontyczne jest niezbędnym wstępem do odtworzenia prawidłowego zgryzu za pomocą wysokoestetycznych mostów na implantach lub na zębach własnych Pacjenta. Czasem ortodoncja jest niezbędna nawet wtedy , gdy Pacjent pragnie sobie uzupełnić w sposób estetyczny brak chociażby pojedynczego zęba.

 

Dlaczego w Dental Point ?Zamki metalowe

Oto Oferta na 5 (powodów):
 
1. Szanowni Państwo, w Dental Point znajdą się Państwo pod opieką lekarza specjalisty ortodonty z bogatym wieloletnim doświadczeniem w  ortodoncji.
2. Na miejscu w naszym Centrum wykonujemy wszystkie potrzebne zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne (Tele RTG  i  Anterior-Posterior) w technologii cyfrowej nowoczesnym aparatem VATECH PAX 500. Aparat ten posiada również możliwość wykonania zdjęcia kości nadgarstka, co jest czasem wymagane do określenia wieku kostnego Pacjenta. Technologia cyfrowa redukuje dawkę promieniowania dla Pacjenta do minimum.
3. Atrakcyjne ceny aparatów ortodontycznych, zarówno ruchomych, jak i stałych w tym z zamkami estetycznymi, niewidocznymi, jak i z zamkami metalowymi. (sprawdź cennik)
4. Wizyty kontrolne dzięki stosowaniu łuków z pamięcią proponujemy naszym Pacjentom co 6-7 tygodni (w innych gabinetach co 4 tyg.), co znacznie obniża koszty leczenia dla Pacjenta.
5. Przy droższych aparatach estetycznych ceny wizyt kontrolnych są takie same ,jak przy standardowych z zamkami metalowymi.
 
Szanowni Państwo, w Dental Point  nie przytrafi się Państwu sytuacja ,że po protetycznym uzupełnieniu kilku zębów żółtymi , nienaturalnej wielkości koronami, gdy poniosą już Państwo duże koszty leczenia, nagle Wasz specjalista dojdzie do wniosku, że ,,nie dało się zrobić lepiej ,bo właściwie to przed protetyką  powinno się najpierw zęby wybielić  i przeprowadzić leczenie   ortodontyczne?.

W Dental Point do tego nie dojdzie, bo traktujemy Pacjenta kompleksowo, wykonując wszystkie procedury po kolei. Leczymy Pacjenta, jako całość, a nie jeden ząb.
 
Cennik

1. Konsultacja u lek. stom. specjalisty  ortodonty 50-100PLN
2. Plan leczenia u  lek. stom.  specj. ortodonty  
3. Aparat stały zamki metalowe - 1 łuk 1800,00 PLN
4. Aparat stały zamki porcelanowe - 1 łuk 2300,00 PLN
5. Wizyta kontrolna z APS - 1 łuk
     Wizyta kontrolna z APS - 2 łuki
150,00 PLN
220,00 PLN
Ceny brutto w PLN. 
Szanowni Państwo, mimo, ze dokładamy największych starań , nie zawsze udaje nam się na bieżaco dostosowywać cenniki na stronie internrtowej. Cennik powyższy nie stanowi oferty w rozumieniu KC. Aktualne informacje o cenach znajdą Państwo w Dental Point. 
Informacje dla Pacjentów ortodontycznych:
 
Dental  Point
Centrum Stomatologii
02-796 Warszawa, ul. Wąwozowa 31
tel. (22) 649- 18- 42

   Czytaj również Informacje dotyczące leczenia ortodontycznego przy pomocy aparatu stałego.
 

Dental Point
ul. Wąwozowa 31
02-796 Warszawa (Kabaty)
tel.: (22) 649 18 42
tel kom.: 504 304 266
e-mail: dentalpoint@dentalpoint.pl

Godziny otwarcia:
pn. - pt. 9.00 - 20.00; sob. 9.00 - 14.00

Umów się na wizytę
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać
aktualne informacje o promocjach
podaj swój adres e-mail:

Gorące napoje, klimatyzacja, parking, leczenie bez bólu, rentgen, pantomograf, płatność kartami, tv
DENTAL POINT na Facebooku