Wybierz interesujący Cię dział:

Pakiet higienizacyjny

Szanowni Państwo,
niezmiernie miło jest nam poinformować, że stali Pacjenci Dental Point nadal objęci są możliwością skorzystania z pełnego  Pakietu Higienizacyjnego w promocyjnej cenie.
Pakiet ów obejmuje skaling pod- i naddziąsłowy urządzeniem ultradźwiękowym/piezoelektrycznym, polerowanie zębów sodą o właściwościach wybielająco-odkażających(metoda Air-flow-usuwane są też drobne przebarwienia od kawy i herbaty)), czyszczenie przestrzeni międzyzębowych paskami o nasypie diamentowym, nadawanie zębom połysku przez polerowanie szczotką/gumką oraz pastą polerską, a na końcu pokrywanie szkliwa  zębów lakierem o wysokiej zawartości fluoru ,co zdecydowanie wydłuża żywotnośc wypełnień i zabezpiecza zęby przed próchnicą nawet do 6 miesięcy. 
Łączna wartośc poszczególnych zabiegów wykonanych w tym Pakiecie usług wynosi 350zł do 550 w innych placówkach, ale...
Aktualnie zapraszamy stałych i również  nowych Pacjentów do skorzystania z w/w Pakietu w Promocji  w kwocie 280zł już na pierwszej wizycie!!! 

Uwaga  młode Mamy!!!  Profilaktykę uzębienia naszych pociech rozpoczynamy( w nieco innym zakresie) juz u noworodków, dołączamy lakierowanie od 2-go rż, poprzez wiek szkolny i młodzieżowy (szczególne zagrożenie próchnicą) i dalej w wieku dorosłym i dojrzałym, aby cieszyć się zdrowym uśmiechem przez całe zycie.

Zapraszamy.

Dental Point
ul. Wąwozowa 31
02-796 Warszawa (Kabaty)
tel.: (22) 649 18 42
tel kom.: 504 304 266
e-mail: dentalpoint@dentalpoint.pl

Godziny otwarcia:
pn. - pt. 9.00 - 20.00; sob. 9.00 - 14.00

Umów się na wizytę
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać
aktualne informacje o promocjach
podaj swój adres e-mail:

Gorące napoje, klimatyzacja, parking, leczenie bez bólu, rentgen, pantomograf, płatność kartami, tv
DENTAL POINT na Facebooku